Anasayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Referanslar Faaliyet Alanlarımız İletişim Site Haritası
Ürün Kodu : BY 107/001

Güvenlik kamera sistemleri günümüzde birçok farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Sistemin projelendirilmesinden, kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemin teslim edilmesi, oluşabilecek sorun veya arızalar için destek verilmesi tamamiyle bünyemizde gerçekleştirilmektedir.

Kamera sistemi kurulumunda dikkat edilmesi gereken hususlar,

Kamera sistemleri kurulumu yapılırken, cihaz kalitelerinin yanında aksesuar ve  ekipmanın  özenle seçilmesi gerekir. Güvenlik kameralarında görüntü taşıyıcı kablo ve aksesuarlar da cihazlarda olduğu gibi hassas davranılması gereken bir konudur. Uzun süreli olarak sizlere sorunsuz ve kaliteli görüntüler üretebilecek bir sisteme sahip olabilmeniz için sistemin tüm detaylarına dikkat etmeniz gerekir.

Cihazların dış etkenlerden korunarak, doğru ortamlarda muhafaza edilmesi, cihazların çok uzun yıllar sorunsuzca hizmet etmesine yardımcı olan en önemli etkendir. Güvenlik kamerası tercihi yapılırken, kullanılacak ortamın ve beklentinin hassasiyetle belirlenmesi gerekir. Yanlış ortamlarda uygun olmayan teknik özellikteki güvenlik kameraları tercih edilirse, sonuç memnuniyet verici olmayabilir. 

Verimli bir şekilde kullanacağınız kamera güvenlik  ve uyarı sistemleri için bizimle irtibata geçiniz.

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI ÜRÜNLER